Dziękujemy, do zobaczenia!

 Ech, co za dzień! Nie dość, że tuż przed Świętami - to jeszcze lało od rana i do tego był to koniec tegorocznych, zimowych serii spotkań pod tytułem: Wesołe Biegi Górskie oraz: WesolInO. Same niesprzyjające okoliczności... Do tego - ponieważ akurat przyjechały dwie telewizje, to popsuła się brama startowa. No, ale co tam - biegać się dało, niektórym poszło nawet nadzwyczaj szybko. ale gratulujemy wszystkim!

 I my właśnie w ten sprawie; bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznego WBG i WesolInO. Miło było Was gościć; miejmy nadzieję, że nie po raz ostatni. Przepraszamy za usterki, postaramy się poprawić. Tak przy okazji zaś - kilka komunikatów, dotyczących dzisiejszego biegu:

  • wyniki i mapy (te z bno) pojawią się wkrótce, obróbka trwa
  • jeśli ktoś zostawił coś w burze zawodów (bodaj parasol) to niebawem będzie można odebrać. O czym poniżej
  • bo medale, dyplomy i fanty, które nie zostały odebrane, też będzie sobie można zabrać. Najbliższa okazja - już w kolejny weekend, podczas...
  • ... Wiosennego 360 - czyli naszych kolejnych zawodów. Na które serdecznie zapraszamy! Będzie można pobiegać albo porowerować, tyle, że z mapą... Ale będzie fajnie ;)
  • a na teraz jeszcze jedna informacja - Paulina Bartosińska wrzuciła na swoje (i nasze też) fb bardzo dużą porcję zdjęć. Wprawdzie nie z dzisiaj, tylko z 12.marca, ale obiecuje, że dzisiejsze się pojawą wnet. Zapraszamy do oglądania!

 To na koniec mała prywata; zawody nie odbyłyby się bez pomocy Karoliny, Karoliny, Marty, Małgosi, Darka, Michała i Piotrka. Wielkie dzięki - ode mnie, ale może od Zawodnictwa też...

Komentarze

Było rewelacyjnie. To moje

Było rewelacyjnie. To moje pierwsze starty u Was - na pewno nie ostatnie. Wielkie dzięki za atmosferę, czuje się u Was sportowego ducha. Dzięki za organizację i życzliwych organizatorów. Po takich zawodach każdemu musi być WESOŁO - mnie na pewno. 

Pozdrawiam